S46 SHL Mock Draft
|
Jogurtaa
Registered S37 Challenge Cup Champion and Everyone's Favorite Lateevan
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 2. Hamilton Steelhawks - Anastasia O'Koivu 3. Tampa Bay Barracuda - Olivier Cloutier 4. Buffalo Stampede - Borromini Cannellini 5. Minnesota Chiefs - Monkey D. Luffy 6. New Orleans Specters - Guy Zheng 7. New England Wolfpack - Jimmy Slothface 8. Manhattan Rage - Brennan Kennedy Jr. 9. Hamilton Steelhawks - Tyler Tougard 10. Los Angeles Panthers - Jerry Mander 11. Winnipeg Jets - Kit Smeb 12. New England Wolfpack - Gordie Boomhover 13. Minnesota Chiefs - Michael Scarn 14. Tampa Bay Barracuda - Perry Morgan 15. Chicago Syndicate - Kalevi Karhunen 16. Calgary Dragons - Eva Lykke Aparjode Round Two: 17. San Francisco Pride - Kalvins Zvejnieks 18. Buffalo Stampede - Andrej Doskocil 19. Buffalo Stampede - Matt Kholin 20. New Orleans Specters - Bobby Sharp 21. Chicago Syndicate -Chico Smeb 22. Calgary Dragons - Daniel Smeb 23. Calgary Dragons - Nick Brain 24. Tampa Bay Barracuda - Mathias Seger 25. Toronto North Stars - Brock Emmerton 26. Chicago Syndicate - Michael Fox 27. Winnipeg Jets - Casimir Stevens 28. New England Wolfpack - Troy Reynolds 29. Hamilton Steelhawks - Knute Knurtsson 30. Buffalo Stampede – Mike McKorsy 31. West Kendall Platoon – Dick Clapper 32. Toronto North Stars – Johnny Sins Oliver Pettyfer / Isaac Cormier Hale / Eva Lykke Aparjode
RomanesEuntDomus
Appeals Committee S10 Challenge Cup Champion
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 2. Hamilton Steelhawks - Anastasia O'Koivu 3. Tampa Bay Barracuda - Olivier Cloutier 4. Buffalo Stampede - Monkey D. Luffy 5. Minnesota Chiefs - Matthias Seger 6. New Orleans Specters - Borromini Cannellini 7. New England Wolfpack - Perry Morgan 8. Manhattan Rage - Jimmy Slothface 9. Hamilton Steelhawks - Guy Zhang 10. Los Angeles Panthers - Andrej Doskocil 11. Winnipeg Jets - Nick Brain 12. New England Wolfpack - Michael Scarn 13. Minnesota Chiefs - Brennan Kennedy Jr. 14. Tampa Bay Barracuda - Perry Morgan 15. Chicago Syndicate - Kalevi Karhunen 16. Calgary Dragons - Andrej Doskocil Round Two: 17. San Francisco Pride - Kalvins Zvejnieks 18. Buffalo Stampede - Kit Smeb 19. Buffalo Stampede - Eva Lykke Aparjode 20. New Orleans Specters - Matt Kholin 21. Chicago Syndicate - Bobby Sharp 22. Calgary Dragons - Chico Smeb 23. Calgary Dragons - Daniel Smeb 24. Tampa Bay Barracuda - Casimir Stevens 25. Toronto North Stars - Mathias Seger 26. Chicago Syndicate - Brock Emmerton 27. Winnipeg Jets - Michael Fox 28. New England Wolfpack - Bernik Vrzala 29. Hamilton Steelhawks - Troy Reynolds 30. Buffalo Stampede – Knute Knurtsson 31. West Kendall Platoon – Kalevi Karhunen 32. Toronto North Stars –Mike McKorsy
stud
Registered S13, S15, S16 Challenge Cup Champion
Round One:
1. Steelhawks Hamilton Steelhawks - smeb 2. Steelhawks Hamilton Steelhawks - smeb 3. Barracuda Tampa Bay Barracuda - smeb 4. Stampede Buffalo Stampede - smeb 5. Chiefs Minnesota Chiefs - smeb 6. Specters New Orleans Specters - smeb 7. wolfpack New England Wolfpack - smeb 8. Rage Manhattan Rage - smeb 9. Steelhawks Hamilton Steelhawks - smeb 10. Panthers Los Angeles Panthers - smeb 11. Jets Winnipeg Jets - smeb 12. wolfpack New England Wolfpack - smeb 13. Chiefs Minnesota Chiefs - smeb 14. Barracuda Tampa Bay Barracuda - smeb 15. syndicate Chicago Syndicate - smeb 16. :Dragons: Calgary Dragons - smeb Round Two: 17. pride San Francisco Pride - smeb 18. Stampede Buffalo Stampede - smeb 19. Stampede Buffalo Stampede - smeb 20. Specters New Orleans Specters - smeb 21. syndicate Chicago Syndicate - smeb 22. Dragons Calgary Dragons - smeb 23. Dragons Calgary Dragons - smeb 24. Barracuda Tampa Bay Barracuda smeb- 25. Stars Toronto North Stars - smeb 26. syndicate Chicago Syndicate - smeb 27. Jets Winnipeg Jets - smeb 28. wolfpack New England Wolfpack - smeb 29. Steelhawks Hamilton Steelhawks - smeb 30. Stampede Buffalo Stampede –smeb 31. Platoon West Kendall Platoon –smeb 32. Stars Toronto North Stars –smeb
Discord are for plebs
lueiGi
Registered Member
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 2. Hamilton Steelhawks - Olivier Clouthier 3. Tampa Bay Barracuda - Anastasia O'koivu 4. Buffalo Stampede - Monkey D Luffy 5. Minnesota Chiefs - Kit Smeb 6. New Orleans Specters - Guy Zheng 7. New England Wolfpack - Borromini Canneloni 8. Manhattan Rage - Michael Scarn 9. Hamilton Steelhawks - Perry Morgan 10. Los Angeles Panthers - karlstabe Scholz 11. Winnipeg Jets - Nick Brain 12. New England Wolfpack - Brennan Kennedy 13. Minnesota Chiefs - Bobby Sharp 14. Tampa Bay Barracuda - Dick Clapper 15. Chicago Syndicate - Troy Reynolds 16. Calgary Dragons - Gordie Boomhover Round Two: 17. San Francisco Pride - Brock Emmerton 18. Buffalo Stampede - Matt Kholin 19. Buffalo Stampede - Kalevi Karkhunen 20. New Orleans Specters - Andrej Doskocil 21. Chicago Syndicate - Jimmy Slothface 22. Calgary Dragons - Barry Batsbak 23. Calgary Dragons - Michael Fox 24. Tampa Bay Barracuda - Liam Hutchingson 25. Toronto North Stars - Jerry Mander 26. Chicago Syndicate - Join Duboik 27. Winnipeg Jets - Johny Sins 28. New England Wolfpack - Commander Sheppard 29. Hamilton Steelhawks - Eva Lyke aparjo 30. Buffalo Stampede – Colin Gibbles 31. West Kendall Platoon – Kristoffer Svensson 32. Toronto North Stars – Nathan Explosion
majesiu
Registered Posting Freak
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 2. Hamilton Steelhawks - Anastasia O'Koivu 3. Tampa Bay Barracuda - Olivier Cloutier 4. Buffalo Stampede - Monkey D. Luffy 5. Minnesota Chiefs - Mathias Seger 6. New Orleans Specters - Borromini Cannelini 7. New England Wolfpack - Perry Morgan 8. rage Manhattan Rage - Jimmy Slothface 9. Hamilton Steelhawks - Kalvins Zvejnieks 10. Los Angeles Panthers - Andrej Doskočil 11. Winnipeg Jets - Nick Brain 12. New England Wolfpack - Bernik Vrzala 13. Minnesota Chiefs - Brennan Kennedy Jr 14. Tampa Bay Barracuda - Matt Kholin 15. Chicago Syndicate - Jerry Mander 16. Calgary Dragons - Tyler Tougard Round Two: 17. San Francisco Pride - Dick Clapper 18. Buffalo Stampede -Eva Lykke Aparjode 19. Buffalo Stampede - Bobby Sharp 20. New Orleans Specters - Michael Scarn 21. Chicago Syndicate -Chico Smeb 22. Calgary Dragons - Alex Mack 23. Calgary Dragons - Nick Brain 24. Tampa Bay Barracuda - Join Dubolk 25. Toronto North Stars - Aleksi O’Koivu-Volkova 26. Chicago Syndicate - Michael Fox 27. Winnipeg Jets - Casimir Stevens 28. New England Wolfpack - Bernik Vrzala 29. Hamilton Steelhawks - Mathias Seger 30. Buffalo Stampede – Knute Knurtsson 31. West Kendall Platoon – Dick Clapper 32. Toronto North Stars – Mike McKorsy
Katth
Player Updaters Player Updaters
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Borromini Cannellini 2. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 3. Tampa Bay Barracuda - Anastasia O'Koivu 4. Buffalo Stampede - Olivier Cloutier 5. Minnesota Chiefs - Guy Zheng 6. New Orleans Specters - Karlstrabe Scholz 7. New England Wolfpack - Monkey D. Luffy 8. Manhattan Rage - Dick Clapper 9. Hamilton Steelhawks - Perry Morgan 10. Los Angeles Panthers - Gordie Boomhover 11. Winnipeg Jets - Nick Brain 12. New England Wolfpack - Kalvins Zvejnieks 13. Minnesota Chiefs - Brennan Kennedy Jr. 14. Tampa Bay Barracuda - Jimmy Slothface 15. Chicago Syndicate - Michael Scarn 16. Calgary Dragons - Casimir Stevens Round Two: 17. San Francisco Pride - Mike McKorsy 18. Buffalo Stampede - Mathias Seger 19. Buffalo Stampede - Barry Batsbak 20. New Orleans Specters - Kalevi Karhunen 21. Chicago Syndicate - Knute Knurtsson 22. Calgary Dragons - Chico Smeb 23. Calgary Dragons - Daniel Smeb 24. Tampa Bay Barracuda - Brock Emmerton 25. Toronto North Stars - Kristoffer Svensson 26. Chicago Syndicate - Michael Fox 27. Winnipeg Jets - Troy Reynolds 28. New England Wolfpack - Bernik Vrzala 29. Hamilton Steelhawks - Tyler Tougard 30. Buffalo Stampede – Kit Smeb 31. West Kendall Platoon – Eva Lykke Aparjode 32. Toronto North Stars – Matt Kholin
Flames1848
Registered Senior Member
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Borromini Cannellini 2. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 3. Tampa Bay Barracuda - Olivier Cloutier 4. Buffalo Stampede - Anastasia O'Koivu 5. Minnesota Chiefs - Monkey D. Luffy 6. New Orleans Specters -Guy Zheng 7. New England Wolfpack - Jimmy Slothface 8. Manhattan Rage - Tyler Tougard 9. Hamilton Steelhawks - Brennan Kennedy Jr. 10. Los Angeles Panthers - Jerry Mander 11. Winnipeg Jets - Gordie Boomhover 12. New England Wolfpack - Michael Scarn 13. Minnesota Chiefs - Brennan Kennedy Jr. 14. Tampa Bay Barracuda - Perry Morgan 15. Chicago Syndicate - Kalevi Karhunen 16. Calgary Dragons - Andrej Doskocil Round Two: 17. San Francisco Pride - Kalvins Zvejnieks 18. Buffalo Stampede - Kit Smeb 19. Buffalo Stampede - Eva Lykke Aparjode 20. New Orleans Specters - Matt Kholin 21. Chicago Syndicate - Bobby Sharp 22. Calgary Dragons - Chico Smeb 23. Calgary Dragons - Daniel Smeb 24. Tampa Bay Barracuda - Casimir Stevens 25. Toronto North Stars - Mathias Seger 26. Chicago Syndicate - Brock Emmerton 27. Winnipeg Jets - Michael Fox 28. New England Wolfpack - Bernik Vrzala 29. Hamilton Steelhawks - Troy Reynolds 30. Buffalo Stampede – Knute Knurtsson 31. West Kendall Platoon – Kalevi Karhunen 32. Toronto North Stars –Mike McKorsy
jRuutu
Registered S45 Challenge Cup Champion
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 2. Hamilton Steelhawks - Anastasia O'Koivu 3. Tampa Bay Barracuda - Olivier Cloutier 4. Buffalo Stampede - Monkey D. Luffy 5. Minnesota Chiefs - Matthias Seger 6. New Orleans Specters -Borromini Cannellini 7. New England Wolfpack - Perry Morgan 8. Manhattan Rage - Jimmy Slothface 9. Hamilton Steelhawks - Kalvin Zvejnieks 10. Los Angeles Panthers - Guy Zheng 11. Winnipeg Jets - Nick Brain 12. New England Wolfpack - Gordie Boomhover 13. Minnesota Chiefs - Michael Scarn 14. Tampa Bay Barracuda - Kalevi Karhunen 15. Chicago Syndicate - Daniel Smeb 16. Calgary Dragons - Matt Kholin Round Two: 17. San Francisco Pride - Brock Emmerton 18. Buffalo Stampede - Knute Knurtsson 19. Buffalo Stampede - Bobby Sharp 20. New Orleans Specters - Matt Kholin 21. Chicago Syndicate - Kristoffer Svensson 22. Calgary Dragons - Michael Fox 23. Calgary Dragons - Jøln DuBølk 24. Tampa Bay Barracuda - Peter Larson 25. Toronto North Stars - Jerry "The Snake" Mander 26. Chicago Syndicate - Andrej Doskočil 27. Winnipeg Jets - Tyler Tougard 28. New England Wolfpack - Bernik Vrzala 29. Hamilton Steelhawks - Colin Gibbles 30. Buffalo Stampede – Liam Hutchinson 31. West Kendall Platoon – Eva Lykke Aparjode 32. Toronto North Stars –Dick Clapper
bk1689
Moderators Moderator
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 2. Hamilton Steelhawks - Anastasia O'Koivu 3. Tampa Bay Barracuda - Oliver Cloutier 4. Buffalo Stampede - Monkey D Luffy 5. Minnesota Chiefs - Mathias Seger 6. New Orleans Specters - Borromini Canneloni 7. New England Wolfpack - Perry Morgan 8. Manhattan Rage - Jimmy Slothface 9. Hamilton Steelhawks - Kalvins Zvejnieks 10. Los Angeles Panthers - karlstabe Scholz 11. Winnipeg Jets - Nick Brain 12. New England Wolfpack - Jimmy Slothace 13. Minnesota Chiefs - Bobby Sharp 14. Tampa Bay Barracuda - Dick Clapper 15. Chicago Syndicate - Troy Reynolds 16. Calgary Dragons - Brennan Kennedy Jr Round Two: 17. San Francisco Pride - Brock Emmerton 18. Buffalo Stampede - Matt Kholin 19. Buffalo Stampede - Kalevi Karkhunen 20. New Orleans Specters - Andrej Doskocil 21. Chicago Syndicate - Gordie Boomhaver 22. Calgary Dragons - Barry Batsbak 23. Calgary Dragons - Michael Fox 24. Tampa Bay Barracuda - Liam Hutchingson 25. Toronto North Stars - Jerry Mander 26. Chicago Syndicate - Join Duboik 27. Winnipeg Jets - Johny Sins 28. New England Wolfpack - Commander Sheppard 29. Hamilton Steelhawks - Eva Lyke aparjo 30. Buffalo Stampede – Colin Gibbles 31. West Kendall Platoon – Kristoffer Svensson 32. Toronto North Stars – Nathan Explosion
linsangeles
Registered S24, S26, S34 Challenge Cup Champion
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Borromini Cannellini 2. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 3. Tampa Bay Barracuda - Olivier Cloutier 4. Buffalo Stampede - Anastasia O'Koivu 5. Minnesota Chiefs - Monkey D. Luffy 6. New Orleans Specters -Guy Zheng 7. New England Wolfpack - Jimmy Slothface 8. Manhattan Rage - Tyler Tougard 9. Hamilton Steelhawks - Brennan Kennedy Jr. 10. Los Angeles Panthers - Jerry Mander 11. Winnipeg Jets - Gordie Boomhover 12. New England Wolfpack - Michael Scarn 13. Minnesota Chiefs - Brennan Kennedy Jr. 14. Tampa Bay Barracuda - Perry Morgan 15. Chicago Syndicate - Kalevi Karhunen 16. :Dragons: Calgary Dragons - Andrej Doskocil Round Two: 17. San Francisco Pride - Kalvins Zvejnieks 18. Buffalo Stampede - Kit Smeb 19. Buffalo Stampede - Eva Lykke Aparjode 20. New Orleans Specters - Matt Kholin 21. Chicago Syndicate - Bobby Sharp 22. Calgary Dragons - Chico Smeb 23. Calgary Dragons - Daniel Smeb 24. Tampa Bay Barracuda - Casimir Stevens 25. Toronto North Stars - Mathias Seger 26. Chicago Syndicate - Brock Emmerton 27. Winnipeg Jets - Michael Fox 28. New England Wolfpack - Bernik Vrzala 29. Hamilton Steelhawks - Troy Reynolds 30. Buffalo Stampede – Knute Knurtsson 31. West Kendall Platoon – Kalevi Karhunen 32. Toronto North Stars –Mike McKorsy
Ask
Registered S10 Challenge Cup Champion
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Borromini Cannellini 2. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 3. Tampa Bay Barracuda - Olivier Cloutier 4. Buffalo Stampede - Anastasia O'Koivu 5. Minnesota Chiefs - Monkey D. Luffy 6. New Orleans Specters -Guy Zheng 7. New England Wolfpack - Jimmy Slothface 8. Manhattan Rage - Tyler Tougard 9. Hamilton Steelhawks - Brennan Kennedy Jr. 10. Los Angeles Panthers - Jerry Mander 11. Winnipeg Jets - Gordie Boomhover 12. New England Wolfpack - Michael Scarn 13. Minnesota Chiefs - Brennan Kennedy Jr. 14. Tampa Bay Barracuda - Perry Morgan 15. Chicago Syndicate - Kalevi Karhunen 16. Calgary Dragons - Andrej Doskocil Round Two: 17. San Francisco Pride - Kalvins Zvejnieks 18. Buffalo Stampede - Kit Smeb 19. Buffalo Stampede - Eva Lykke Aparjode 20. New Orleans Specters - Matt Kholin 21. Chicago Syndicate - Bobby Sharp 22. Calgary Dragons - Chico Smeb 23. Calgary Dragons - Daniel Smeb 24. Tampa Bay Barracuda - Casimir Stevens 25. Toronto North Stars - Mathias Seger 26. Chicago Syndicate - Brock Emmerton 27. Winnipeg Jets - Michael Fox 28. New England Wolfpack - Bernik Vrzala 29. Hamilton Steelhawks - Troy Reynolds 30. Buffalo Stampede – Knute Knurtsson 31. West Kendall Platoon – Kalevi Karhunen 32. Toronto North Stars –Mike McKorsy
Thelastheraclid
Registered Posting Freak
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Borromini Cannellini 2. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 3. Tampa Bay Barracuda - Olivier Cloutier 4. Buffalo Stampede - Anastasia O'Koivu 5. Minnesota Chiefs - Monkey D. Luffy 6. New Orleans Specters -Guy Zheng 7. New England Wolfpack - Jimmy Slothface 8. Manhattan Rage - Tyler Tougard 9. Hamilton Steelhawks - Brennan Kennedy Jr. 10. Los Angeles Panthers - Jerry Mander 11. Winnipeg Jets - Gordie Boomhover 12. New England Wolfpack - Michael Scarn 13. Minnesota Chiefs - Brennan Kennedy Jr. 14. Tampa Bay Barracuda - Perry Morgan 15. Chicago Syndicate - Kalevi Karhunen 16. :Dragons: Calgary Dragons - Andrej Doskocil Round Two: 17. San Francisco Pride - Kalvins Zvejnieks 18. Buffalo Stampede - Kit Smeb 19. Buffalo Stampede - Eva Lykke Aparjode 20. New Orleans Specters - Matt Kholin 21. Chicago Syndicate - Bobby Sharp 22. Calgary Dragons - Chico Smeb 23. Calgary Dragons - Daniel Smeb 24. Tampa Bay Barracuda - Casimir Stevens 25. Toronto North Stars - Mathias Seger 26. Chicago Syndicate - Brock Emmerton 27. Winnipeg Jets - Michael Fox 28. New England Wolfpack - Bernik Vrzala 29. Hamilton Steelhawks - Troy Reynolds 30. Buffalo Stampede – Knute Knurtsson 31. West Kendall Platoon – Kalevi Karhunen 32. Toronto North Stars –Mike McKorsy
Muerto
Registered S15, S16, S24, S34, S38 Challenge Cup Champion
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 2. Hamilton Steelhawks - Anastasia O'Koivu 3. Tampa Bay Barracuda - Olivier Cloutier 4. Buffalo Stampede - Monkey D.Luffy 5. Minnesota Chiefs - Matthias Seger 6. New Orleans Specters - Borromini Cannellini 7. New England Wolfpack - Perry Morgan 8. Manhattan Rage - Jimmy SLothface 9. Hamilton Steelhawks - Guy Zheng 10. Los Angeles Panthers - Tyler Tougard 11. Winnipeg Jets - Jerry Mander 12. New England Wolfpack - Gordie Boomhover 13. Minnesota Chiefs - Michael Scarn 14. Tampa Bay Barracuda - Kalevi Karhunen 15. Chicago Syndicate - Parker Smeb 16. Calgary Dragons - Andrej Doskocil Round Two: 17. San Francisco Pride - Kalvins Zvejnieks 18. Buffalo Stampede - Matt Kholin 19. Buffalo Stampede - Bobby Sharp 20. New Orleans Specters - Eva Lykke Aparjode 21. Chicago Syndicate - Casimir Stevens 22. Calgary Dragons - Mathias Seger 23. Calgary Dragons - Brock Emmerton 24. Tampa Bay Barracuda - Chico Smeb 25. Toronto North Stars - Michael Fox 26. Chicago Syndicate - Bernik Vrzala 27. Winnipeg Jets - Troy Reynolds 28. New England Wolfpack - Knute Knurtsson 29. Hamilton Steelhawks - Steve Craig Smeb 30. Buffalo Stampede – Mike McKorsy 31. West Kendall Platoon – Peter Larson 32. Toronto North Stars – Mike Hawk S76 SMJHL DRAFT 3RD OVERALL PICK
Leppish
Deep Dives Head Such a cutie
Round One:
1. Hamilton Steelhawks - Nikolai Evans 2. Hamilton Steelhawks - Anastasia O'Koivu 3. Tampa Bay Barracuda - Olivier Cloutier 4. Buffalo Stampede - Monkey D. Luffy 5. Minnesota Chiefs - Matthias Seger 6. New Orleans Specters - Borromini Cannellini 7. New England Wolfpack - Perry Morgan 8. Manhattan Rage - Jimmy Slothface 9. Hamilton Steelhawks - Kalvin Zvejnieks 10. Los Angeles Panthers - Guy Zheng 11. Winnipeg Jets - Nick Brain 12. New England Wolfpack - Gordie Boomhover 13. Minnesota Chiefs - Jerry "The Snake" Mander 14. Tampa Bay Barracuda - Kalevi Karhunen 15. Chicago Syndicate - Daniel Smeb 16. Calgary Dragons - Matt Kholin Round Two: 17. San Francisco Pride - Brock Emmerton 18. Buffalo Stampede - Knute Knurtsson 19. Buffalo Stampede - Bobby Sharp 20. New Orleans Specters - Casimir Stevens 21. Chicago Syndicate - Kristoffer Svensson 22. Calgary Dragons - Michael Fox 23. Calgary Dragons - Jøln DuBølk 24. Tampa Bay Barracuda - Peter Larson 25. Toronto North Stars - Michael Scarn 26. Chicago Syndicate - Andrej Doskočil 27. Winnipeg Jets - Tyler Tougard 28. New England Wolfpack - Bernik Vrzala 29. Hamilton Steelhawks - Colin Gibbles 30. Buffalo Stampede – Liam Hutchinson 31. West Kendall Platoon – Eva Lykke Aparjode 32. Toronto North Stars – Mike McKorsy
Ragnar
SHL GM The Gnometorious
Round One:
1. Minnesota Chiefs (via Edmonton Blizzard) - Isak Ødegård 2. Hamilton Steelhawks - Nour Harrak 3. New England Wolfpack (via Seattle Riot) - Cody Fletcher 4. Edmonton Blizzard (via Minnesota Chiefs) - Tigole Bitties 5. Hamilton Steelhawks (via Manhattan Rage)- Oliver Konig 6. Winnipeg Jets - Karl Hefeweizen 7. Hamilton Steelhawks (via Buffalo Stampede) - Dwayne Wyder 8. West Kendall Platoon - Luisa Koller 9. Hamilton Steelhawks (via West Kendall Platoon, via Texas Renegades) - Sami Owens 10. Calgary Dragons (via Los Angeles Panthers - Roman Augustus 11. New England Wolfpack - Lukas Muller 12. Los Angeles Panthers (via Calgary Dragons) - Ben Turska 13. Los Angeles Panthers (via Portland Admirals) - Yuri Boyka Jr. 14. :admirals: Portland Admirals (via Toronto North Stars) - Clint Eastwood Round Two: 15. Calgary Dragons (via Hamilton Steelhawks) - Casey Creller 16. Seattle Riot - Mercer Church 17. Edmonton Blizzard (via Edmonton Blizzard, via Minnesota Chiefs) - Chippy Chiclets 18. Edmonton Blizzard (via Minnesota Chiefs) - Bar Downski 19. West Kendall Platoon (via Manhattan Rage)- Dionýz Vyskoč 20. Winnipeg Jets - Seth Paige 21. Buffalo Stampede - FORFEITED 22. West Kendall Platoon - Ted Glass 23. Texas Renegades - Colton Hagan 24. Hamilton Steelhawks (via Los Angeles Panthers, via Seattle Riot) - Finn Jakobsen 25. Minnesota Chiefs (via New England Wolfpack, via Edmonton Blizzard) - Eric Pellieter 26. Calgary Dragons - Teddy Cuddles 27. New England Wolfpack (via Portland Admirals) - Cloud McCarthy 28. Toronto North Stars - Dakota Reid Sigs by Me, Merica, High Stick King, Rum_Ham, Jess, vulfzilla, enigmatic, and Carpy
❤!! RIP to the big homies 701 and Mac !!❤
|
« Next Oldest | Next Newest »
|
Users browsing this thread: |
2 Guest(s) |