S47 SHL Mock Draft
|
SpartanGibbles
SMJHL GM Finally a real SHL GM
Round One:
1. Winnipeg Jets - Jax Duggan 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Gunnar Soderberg 3. Chicago Syndicate - Filip Zadina 4. San Francisco Pride - Marc Hagan 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Julio Tokolosh 6. West Kendall Platoon - Corey Kennedy 7. Edmonton Blizzard - Austin Roenick 8. Tampa Bay Barracuda -Charlie Serpe 9. Calgary Dragons - Cullen Gray 10. Los Angeles Panthers - Noah Gallagher 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr. 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Tony Ford 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Eko Van Otter 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Sami Raanta 15. New Orleans Specters - Slap McShotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Aaron Wilson Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Theo Morgan 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Akashi SixNine 19. Chicago Syndicate - Martijn Westbroek 20. San Francisco Pride - Jaguar Johnson Lallo Selman 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Joseph Laraque 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Miika Salo 23. Edmonton Blizzard - Henry Morris IV 24. Tampa Bay Barracuda - Seemu Telanne 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Jules L'Eclair 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Isaac Yamada 28. Toronto North Stars - Boruvka Banananak 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Juulius Smonk 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Lex Peters 31. New Orleans Specters - Jake Peralta 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Harry Carpet
soyna87
Registered Member
Round One:
1. Winnipeg Jets - Gunnar Soderberg 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Jax Duggan 3. Chicago Syndicate - Filip Zadina 4. San Francisco Pride - Marc Hagan 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Charlie Serpe 6. West Kendall Platoon - Corey Kennedy 7. Edmonton Blizzard - Austin Roenick 8. Tampa Bay Barracuda - Marco Selman 9. Calgary Dragons - Cullen Gray 10. Los Angeles Panthers - Julio Tokolosh 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr. 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Aaron Wilson 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Sami Raanta 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Eko Van Otter 15. New Orleans Specters - Slap McShotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Tony Ford Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Joseph Laraque 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Jaguar Johnson 19. Chicago Syndicate - Akashi SixNine 20. San Francisco Pride - Martijn Westbroek 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Vadim Malichov 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Harry Carpet 23. Edmonton Blizzard - Henry Morris IV 24. Tampa Bay Barracuda - Seemu Telanne 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Jules L'Eclair 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Isaac Yamada 28. Toronto North Stars - Boruvka Banananak 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Jake Peralta 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Lex Peters 31. New Orleans Specters - Juulius Smonk 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Theo Morgan
Trautner
Registered Posting Freak
Round One:
1. Winnipeg Jets - Jax Duggan 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Gunnar Söderberg 3. Chicago Syndicate - Julio Tokolosh 4. San Francisco Pride - Filip Zadina 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Corey Kennedy 6. West Kendall Platoon - Charlie Serpe 7. Edmonton Blizzard - Marc Hagan 8. Tampa Bay Barracuda - Cullen Gray 9. Calgary Dragons - Eko Van Otter 10. Los Angeles Panthers - Tony Ford 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Sami Raanta 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Austin Roenick 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Aaron Wilson 15. New Orleans Specters - Slap McScotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Noah Gallagher Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Theo Morgan 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Akashi SixNine 19. Chicago Syndicate - Martjin Westbroek 20. San Francisco Pride - Sacha Selman 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Joseph Laraque 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Nicolaj Muller 23. Edmonton Blizzard - Borůvka Banananák 24. Tampa Bay Barracuda - Jaguar Johnson 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Harry Carpet 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Przemysław Brzeszczyczkiewicz 28. Toronto North Stars - Dale Miller 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Juulius Smonk 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Josh Driver 31. New Orleans Specters - Gunnar Petrov 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Boris "The Beast" Poroshenko
oddly_colored_beef
Registered Member
Round One:
1. [Image: jets.png] Winnipeg Jets - Gunnar Soderberg 2. [Image: barracuda.png] Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Jax Duggan 3. [Image: syndicate.png] Chicago Syndicate - Filip Zadina 4. [Image: pride-new.png] San Francisco Pride - Marc Hagan 5. [Image: barracuda.png] Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Charlie Serpe 6. [Image: platoon.png] West Kendall Platoon - Corey Kennedy 7. [Image: blizzard.png] Edmonton Blizzard - Austin Roenick 8. [Image: barracuda.png] Tampa Bay Barracuda - Lallo Selman 9. [Image: dragons.png] Calgary Dragons - Cullen Gray 10. [Image: panthers.jpg] Los Angeles Panthers - Julio Tokolosh 11. [Image: steelhawks.png] Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr. 12. [Image: jets.png] Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Aaron Wilson 13. [Image: barracuda.png] Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Sami Raanta 14. [Image: barracuda.png] Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Eko Van Otter 15. [Image: specters.png] New Orleans Specters - Slap McShotty 16. [Image: wolfpack2.png] New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Tony Ford Round 2 17. [Image: steelhawks.png] Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Joseph Laraque 18. [Image: stampede.png] Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Jaguar Johnson 19. [Image: syndicate.png] Chicago Syndicate - Akashi SixNine 20. [Image: pride-new.png] San Francisco Pride - Martijn Westbroek 21. [Image: wolfpack2.png] New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Vadim Malichov 22. [Image: stampede.png] Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Harry Carpet 23. [Image: blizzard.png] Edmonton Blizzard - Henry Morris IV 24. [Image: barracuda.png] Tampa Bay Barracuda - Seemu Telanne 25. [Image: wolfpack2.png] New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Jules L'Eclair 26. [Image: panthers.jpg] Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. [Image: steelhawks.png] Hamilton Steelhawks - Isaac Yamada 28. [Image: stars.png] Toronto North Stars - Boruvka Banananak 29. [Image: jets.png] Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Jake Peralta 30. [Image: blizzard.png] Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Lex Peters 31. [Image: specters.png] New Orleans Specters - Juulius Smonk 32. [Image: platoon.png] West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Theo Morgan G Billy Sorokin, #60
S45 - S48: St. Louis Scarecrows
S49 - Present: Chicago Syndicate
S46 100th Overall SHL Draft Pick, Chicago Syndicate
Four-Star Cup Champion - S45, S46*
SMJHL Regular Season Wins Leader - S46, S47, S48
*Starter
caltroit_red_flames
Trading Card Admins S45 Challenge Cup Champion
04-09-2019, 11:31 AM
(This post was last modified: 04-10-2019, 04:08 PM by caltroit_red_flames.)
Round One:
1. Winnipeg Jets - Jax Duggan 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Gunnar Söderberg 3. Chicago Syndicate - Julio Tokolosh 4. San Francisco Pride - Cullen Gray 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Corey Kennedy 6. West Kendall Platoon - Charlie Serpe 7. Edmonton Blizzard - Filip Zadina 8. Tampa Bay Barracuda - Marc Hagan 9. Calgary Dragons - Austin Roenick 10. Los Angeles Panthers - Tony Ford 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Sami Raanta 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Harry Carpet 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Eko van Otter 15. New Orleans Specters - Aaron Wilson 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Noah Gallagher Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Theo Morgan 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Akashi SixNine 19. Chicago Syndicate - Martjin Westbroek 20. San Francisco Pride - Sacha Selman 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Slap McShotty 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Nicolaj Muller 23. Edmonton Blizzard - Borůvka Banananák 24. Tampa Bay Barracuda - Jaguar Johnson 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Joseph Laraque 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Przemysław Brzeszczyczkiewicz 28. Toronto North Stars - Dale Miller 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Juulius Smonk 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Gunnar Petrov 31. New Orleans Specters - Nicolaj Muller 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede)- Boris "The Beast" Poroshenko
raymond3000
Registered S11, S35 Challenge Cup Champion
Round One:
1. Winnipeg Jets - Jax Duggan 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Gunnar Söderberg 3. Chicago Syndicate - Julio Tokolosh 4. San Francisco Pride - Filip Zadina 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Corey Kennedy 6. West Kendall Platoon - Charlie Serpe 7. Edmonton Blizzard - Espen Knutsen Jr 8. Tampa Bay Barracuda - Cullen Gray 9. Calgary Dragons - Eko Van Otter 10. Los Angeles Panthers - Tony Ford 11. Hamilton Steelhawks - Marc Hagan 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Sami Raanta 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Austin Roenick 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Aaron Wilson 15. New Orleans Specters - Slap McScotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Noah Gallagher Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Theo Morgan 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Akashi SixNine 19. Chicago Syndicate - Martjin Westbroek 20. San Francisco Pride - Sacha Selman 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Joseph Laraque 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Nicolaj Muller 23. Edmonton Blizzard - Borůvka Banananák 24. Tampa Bay Barracuda - Jaguar Johnson 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Harry Carpet 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Przemysław Brzeszczyczkiewicz 28. Toronto North Stars - Dale Miller 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Juulius Smonk 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Josh Driver 31. New Orleans Specters - Gunnar Petrov 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Boris "The Beast" Poroshenko
The__Y-man__100
Moderators Moderator
Round One:
1. Winnipeg Jets - Gunnar Soderberg 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Jax Duggan 3. Chicago Syndicate - Filip Zadina 4. San Francisco Pride - Marc Hagan 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Charlie Serpe 6. West Kendall Platoon - Corey Kennedy 7. Edmonton Blizzard - Austin Roenick 8. Tampa Bay Barracuda - Marco Selman 9. Calgary Dragons - Cullen Gray 10. Los Angeles Panthers - Julio Tokolosh 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr. 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Aaron Wilson 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Sami Raanta 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Eko Van Otter 15. New Orleans Specters - Slap McShotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Tony Ford Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Joseph Laraque 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Jaguar Johnson 19. Chicago Syndicate - Akashi SixNine 20. San Francisco Pride - Martijn Westbroek 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Vadim Malichov 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Harry Carpet 23. Edmonton Blizzard - Henry Morris IV 24. Tampa Bay Barracuda - Seemu Telanne 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Jules L'Eclair 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Isaac Yamada 28. Toronto North Stars - Boruvka Banananak 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Jake Peralta 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Lex Peters 31. New Orleans Specters - Juulius Smonk 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Theo Morgan
ImShiny
Team Czech Republic Posting Freak
Round One:
1. Winnipeg Jets -Jax Duggan 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) -Gunnar Soderberg 3. Chicago Syndicate - Filip Zadina 4. San Francisco Pride - Marc Hagan 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Charlie Serpe 6. West Kendall Platoon - Corey Kennedy 7. Edmonton Blizzard - Austin Roenick 8. Tampa Bay Barracuda - Marco Selman 9. Calgary Dragons - Cullen Gray 10. Los Angeles Panthers - Julio Tokolosh 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr. 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Aaron Wilson 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Sami Raanta 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Eko Van Otter 15. New Orleans Specters - Slap McShotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Tony Ford Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Joseph Laraque 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Jaguar Johnson 19. Chicago Syndicate - Akashi SixNine 20. San Francisco Pride -Harry Carpet 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Vadim Malichov 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) -Martijn Westbroek 23. Edmonton Blizzard - Henry Morris IV 24. Tampa Bay Barracuda - Seemu Telanne 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) -Boruvka Banananak 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Isaac Yamada 28. Toronto North Stars - Jules L'Eclair 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Jake Peralta 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) -Theo Morgan 31. New Orleans Specters - Juulius Smonk 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Lex Peters
Jearim
Registered Posting Freak
Round One:
1. Winnipeg Jets - Gunnar Soderberg 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Jax Duggan 3. Chicago Syndicate - Filip Zadina 4. San Francisco Pride - Marc Hagan 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Charlie Serpe 6. West Kendall Platoon - Corey Kennedy 7. Edmonton Blizzard - Austin Roenick 8. Tampa Bay Barracuda - Lallo Selman 9. Calgary Dragons - Cullen Gray 10. Los Angeles Panthers - Julio Tokolosh 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr. 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Aaron Wilson 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Sami Raanta 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Eko Van Otter 15. New Orleans Specters - Slap McShotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Tony Ford Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Joseph Laraque 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Jaguar Johnson 19. Chicago Syndicate - Akashi SixNine 20. San Francisco Pride - Martijn Westbroek 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Vadim Malichov 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Harry Carpet 23. Edmonton Blizzard - Henry Morris IV 24. Tampa Bay Barracuda - Seemu Telanne 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Jules L'Eclair 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Isaac Yamada 28. Toronto North Stars - Boruvka Banananak 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Jake Peralta 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Lex Peters 31. New Orleans Specters - Juulius Smonk 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Theo Morgan || || || || || ||
Ask
Registered S10 Challenge Cup Champion
Round One:
1. Winnipeg Jets - Gunnar Soderberg 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Jax Duggan 3. Chicago Syndicate - Filip Zadina 4. San Francisco Pride - Marc Hagan 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Charlie Serpe 6. West Kendall Platoon - Corey Kennedy 7. Edmonton Blizzard - Austin Roenick 8. Tampa Bay Barracuda - Marco Selman 9. Calgary Dragons - Cullen Gray 10. Los Angeles Panthers - Julio Tokolosh 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr. 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Aaron Wilson 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Sami Raanta 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Eko Van Otter 15. New Orleans Specters - Slap McShotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Tony Ford Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Joseph Laraque 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Jaguar Johnson 19. Chicago Syndicate - Akashi SixNine 20. San Francisco Pride - Martijn Westbroek 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Vadim Malichov 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Harry Carpet 23. Edmonton Blizzard - Henry Morris IV 24. Tampa Bay Barracuda - Seemu Telanne 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Jules L'Eclair 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Isaac Yamada 28. Toronto North Stars - Boruvka Banananak 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Jake Peralta 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Lex Peters 31. New Orleans Specters - Juulius Smonk 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Theo Morgan
Reynolds
Registered S22 and S28 Challenge Cup Champion
Round One:
1. Winnipeg Jets - Gunnar Soderberg 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Jax Duggan 3. Chicago Syndicate - Filip Zadina 4. San Francisco Pride - Marc Hagan 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Charlie Serpe 6. West Kendall Platoon - Corey Kennedy 7. Edmonton Blizzard - Austin Roenick 8. Tampa Bay Barracuda - Lallo Selman 9. Calgary Dragons - Cullen Gray 10. Los Angeles Panthers - Julio Tokolosh 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr. 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Aaron Wilson 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Sami Raanta 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Eko Van Otter 15. New Orleans Specters - Slap McShotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Tony Ford Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Joseph Laraque 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Jaguar Johnson 19. Chicago Syndicate - Akashi SixNine 20. San Francisco Pride - Martijn Westbroek 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Vadim Malichov 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Harry Carpet 23. Edmonton Blizzard - Henry Morris IV 24. Tampa Bay Barracuda - Seemu Telanne 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Jules L'Eclair 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Isaac Yamada 28. Toronto North Stars - Boruvka Banananak 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Jake Peralta 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Lex Peters 31. New Orleans Specters - Juulius Smonk 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Theo Morgan LA Panthers Goaltender
JRed94
Registered Senior Member
Round One:
1. Winnipeg Jets - Gunnar Soderberg 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Jax Duggan 3. Chicago Syndicate - Filip Zadina 4. San Francisco Pride - Marc Hagan 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Charlie Serpe 6. West Kendall Platoon - Corey Kennedy 7. Edmonton Blizzard - Austin Roenick 8. Tampa Bay Barracuda - Marco Selman 9. Calgary Dragons - Cullen Gray 10. Los Angeles Panthers - Julio Tokolosh 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr. 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Aaron Wilson 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Sami Raanta 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Eko Van Otter 15. New Orleans Specters - Slap McShotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Tony Ford Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Joseph Laraque 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Jaguar Johnson 19. Chicago Syndicate - Akashi SixNine 20. San Francisco Pride - Martijn Westbroek 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Vadim Malichov 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Harry Carpet 23. Edmonton Blizzard - Henry Morris IV 24. Tampa Bay Barracuda - Seemu Telanne 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Jules L'Eclair 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Isaac Yamada 28. Toronto North Stars - Boruvka Banananak 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Jake Peralta 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Lex Peters 31. New Orleans Specters - Juulius Smonk 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Theo Morgan
5ympathies
Registered CCII Fan Club
Round One:
1. Winnipeg Jets - Jax Duggan 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Gunnar Söderberg 3. Chicago Syndicate - Julio Tokolosh 4. San Francisco Pride - Filip Zadina 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Corey Kennedy 6. West Kendall Platoon - Charlie Serpe 7. Edmonton Blizzard - Marc Hagan 8. Tampa Bay Barracuda - Cullen Gray 9. Calgary Dragons - Eko Van Otter 10. Los Angeles Panthers - Tony Ford 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Sami Raanta 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Austin Roenick 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Aaron Wilson 15. New Orleans Specters - Slap McScotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Noah Gallagher Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Theo Morgan 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Akashi SixNine 19. Chicago Syndicate - Martjin Westbroek 20. San Francisco Pride - Sacha Selman 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Joseph Laraque 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Nicolaj Muller 23. Edmonton Blizzard - Borůvka Banananák 24. Tampa Bay Barracuda - Jaguar Johnson 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Jaguar Johnson 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Przemysław Brzeszczyczkiewicz 28. Toronto North Stars - Dale Miller 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Juulius Smonk 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Josh Driver 31. New Orleans Specters - Gunnar Petrov 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede)- Boris "The Beast" Poroshenko
Allegiant
Registered S3, S28, S36, S38, S41, S43, S47 Challenge Cup Champion
Round One:
1. Winnipeg Jets - Gunnar Soderberg 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Jax Duggan 3. Chicago Syndicate - Filip Zadina 4. San Francisco Pride - Marc Hagan 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Charlie Serpe 6. West Kendall Platoon - Corey Kennedy 7. Edmonton Blizzard - Austin Roenick 8. Tampa Bay Barracuda - Lallo Selman 9. Calgary Dragons - Cullen Gray 10. Los Angeles Panthers - Julio Tokolosh 11. Hamilton Steelhawks - Espen Knutsen Jr. 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Aaron Wilson 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Sami Raanta 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Eko Van Otter 15. New Orleans Specters - Slap McShotty 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Tony Ford Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Joseph Laraque 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Jaguar Johnson 19. Chicago Syndicate - Akashi SixNine 20. San Francisco Pride - Martijn Westbroek 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Vadim Malichov 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Harry Carpet 23. Edmonton Blizzard - Henry Morris IV 24. Tampa Bay Barracuda - Seemu Telanne 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Jules L'Eclair 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Isaac Yamada 28. Toronto North Stars - Boruvka Banananak 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Jake Peralta 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Lex Peters 31. New Orleans Specters - Juulius Smonk 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Theo Morgan Signature Credit: Wasty
JT3
Registered Posting Freak
Round One:
1. Winnipeg Jets - Jax Duggan 2. Tampa Bay Barracuda (via New England Wolfpack) - Gunnar Soderberg 3. Chicago Syndicate - Julio Tokolosh 4. San Francisco Pride - Filip Zadina 5. Tampa Bay Barracuda (via Texas Renegades) - Corey Kennedy 6. West Kendall Platoon - Tony Ford 7. Edmonton Blizzard - Espen Knutsen Jr 8. Tampa Bay Barracuda - Marc Hagan 9. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Eko van Otter 10. Los Angeles Panthers - Boruvka Banananak 11. Hamilton Steelhawks - Cullen Gray 12. Winnipeg Jets (via Toronto North Stars) - Sami Raanta 13. Tampa Bay Barracuda (via Minnesota Chiefs) - Austin Roenick 14. Tampa Bay Barracuda (via Manhattan Rage) - Aaron Wilson 15. New Orleans Specters - Charlie Serpe 16. New England Wolfpack (via Buffalo Stampede) - Noah Gallagher Round 2 17. Hamilton Steelhawks (via New England Wolfpack) - Theo Morgan 18. Buffalo Stampede (via Winnipeg Jets) - Akashi SixNine 19. Chicago Syndicate - Martijn Westbroek 20. San Francisco Pride - Lallo Selman 21. New England Wolfpack (via Texas Renegades) - Joseph Laraque 22. Buffalo Stampede (via West Kendall Platoon) - Nicolaj Muller 23. Edmonton Blizzard - Slap McShotty 24. Tampa Bay Barracuda - Jaguar Johnson 25. New England Wolfpack (via Calgary Dragons) - Alexander Andersson-Grande 26. Los Angeles Panthers - Thomas Bathory 27. Hamilton Steelhawks - Przemysław Brzeszczyczkiewicz 28. Toronto North Stars - Josh Driver 29. Winnipeg Jets (via Minnesota Chiefs) - Juulius Smonk 30. Edmonton Blizzard (via Manhattan Rage) - Harry Carpet 31. New Orleans Specters - Gunnar Petrov 32. West Kendall Platoon (via Buffalo Stampede) - Boris "The Beast" Poroshenko Credits to OrbitingDeath, Tweedle, Incite, Wasty, and Slothfacekilla for sigs! Player Profile | Update Page |
« Next Oldest | Next Newest »
|
Users browsing this thread: |
1 Guest(s) |